Hakkımızda


2014 yılında iki girişimci tarafından kurulan firmamız Antalya ve çevre illerde geliştirdiğimiz farklı proje ve ürünlerle sektörde kalıcı imzalar atmaya başladık.Hedefimiz firma sloganımızda olan "Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz " ve bu hedef doğrultusunda kurumsal kimliğimizden taviz vermeden ilerleyeceğimizin sözünü veriyoruz...Bizi seçen iş ortaklarımızla oluşturduğumuz çift taraflı güven sayesinde hiçbir gücün veya sermayenin oluşturamayacağı bağlar en büyük referanslarımızdır. Sektörde farklı ve yenilikçi hizmetlerimizle si değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak için buradayız.

Kurumsal başarınızı sergilediğiniz toplantı ve gala geceleri, hayatınızı sevdiğinizle birleştirdiğiniz o heyecanlı gün, sevgili oğlunuzun gururla hatırlayacağınız sünnet düğünü, bebeğinizin hep hatırlayacağınız ilk kutlaması, dostlarınız için özel davetler...

Zarif gecelerinizi süsleyen sandalye giydirmeleri, masa örtüleri, peçeteler ve şık şamdanlar küçük ve samimi kokteyllerden, görkemli bir düğüne ve kurumsal kimliğinizi yansıtan firma gala gecelerine kadar bütün özel günlerinizde sizinle birlikteyiz. Unutulmayacak anıların mimarı olmayı istiyoruz.